Jaké povolání zvolit podle znamení zvěrokruhu

Tímto fenoménem se zabývá spousta lidí, na vědecké bázi, i amatérských výzkumníků. Provádí se statistiky na různých místech zeměkoule a výsledky se pak vzájemně porovnávají. Podobně jako osobní horoskop může mít vliv na volbu profese i numerologie. Velmi zajímavé výsledky se můžete dočíst např. v knihách od Robin Steinové, která je publikovala již v první polovině devadesátých let.

astrologické kolečko

Ohnivá znamení

Lev, Beran a Střelec, v souhrnu znamení živlu ohně, se vyznačují přímočarostí, značnou kreativitou a ambicemi dosáhnout úspěchu, někdy i za každou cenu. Vhodné profese pro Berany jsou spíše se vztahem k fyzičnu, např. truhláři, hasiči, architekti, policisté. Práce musí být především rozmanitá a málokdy je uvidíte jako pečlivé úředníky za kancelářským stolem. Pro lvy je důležité vyniknout jako samostatný jedinec, takže různí kouči, realitní makléři, politici, vojáci, režiséři, tiskoví mluvčí. Nemají rádi role podřízeného, raději podnikají na vlastní pěst. Střelci zas milují rozmanité činnosti a rádi buď zaměstnání střídají, nebo v jeho rámci mění pozice a cestují. Ideální jsou např. letušky, učitelé, diplomati, piloti, průvodci v cestovních kancelářích.
znamení zvěrokruhu

Vzdušná znamení

Pro Vodnáře platí objevování nových obzorů a většina z nich pracuje jako vědci, programátoři, sociologové, psychologové, ekologové. Mají dobře rozvinutou intuici a jsou nesmírně originální a vynalézaví. Pro Váhy je podstatná harmonie, mají estetické cítění a jsou to rození diplomati. Spojují lidstvo v jeden celek a nejvíce vyniknou ve vedoucích pozicích, dokážou totiž spravedlivě rozdělit úkoly a posoudit priority, odlišit, co správné je, a co není. Uplatní se jako právníci a kdekoli v oblasti umění: nesnáší stereotyp a pevnou pracovní dobu. Stejně tak Blíženci nemají rádi rutinu a potřebují stále objevovat něco nového. Nejvíce jich spatříte mezi řidiči, překladateli, novináři, recepčními a pracovníky v reklamních agenturách.

 


© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.