Když to v posteli neklape


Na sex každý pár nahlíží jinak. Pro někoho je to jen zábava a uspokojení fyzických potřeb, pro někoho je to něco, co se sdílí jen s opravdovou láskou. Ve vztahu není důležitý jen sex, ale i celková intimita. Pod tímto pojmem se rozumí objímání, doteky, líbání, ale i letmá pusa nebo držená za ruce. Intimita je nejen fyzická, ale i psychická. Jde o to aby spolu pár sdílel radosti i starosti a tomu druhému se otevíral.

muž a žena

Tak jako tak je sex ale i otázkou potěšení, jehož míru má každý jinde. Asi neexistuje univerzální měřítko ani odpověď na to, kolik sexu je tak akorát a jak často by si ho partneři měli dopřávat. Někomu stačí jednou týdně, někomu jednou za měsíc, a někdo by nejraději souložil každý den. Je to vždy na domluvě mezi partnery, protože pokud si už na začátku vztahu takto důležitou věc nedohodnete nebo neujasníte, může to být později velký problém, který většina párů nepřekoná a dojde k nevěře. Ta je pochopitelně většinou hlavně ze strany žen důvodem k okamžitému ukončení vztahu.

modrý prášek

V dlouhodobých vztazích často dochází ke snížení četnosti sexu. Důvodem jsou zdravotní problémy, mezi které se řadí vaginální suchost u žen, nedostatek erekce u mužů a u obou pohlaví hraje velkou roli i pokles libida. S poklesem chuti na sex bojují muži i ženy většinou až ve středních letech. Částečně za to u mužů může špatná erekce, která je způsobena například špatným životní stylem. Nadváha, stres a nedostatek spánku může zapříčinit, že erekce je slabá a krátká, a nebo se nedostaví vůbec. Je logické že v takovém případě muž ztrácí chuť na jakékoliv milostné hrátky.

Vášeň do vztahu je možné vrátit celkem jednoduše. Stačí změnit životosprávu a nebo začít užívat preparáty, které erekci zase vrátí do normálu. Zkusit můžete nejen léky na předpis, ale i volně dostupné přípravky nebo bylinné směsi.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.