Krása kolem

Myslím si, že kdybyste se třeba zeptali nějakého muže, jak ním a krásu, tak vám ihned řekne, že krása je něco takového, jako když mám muž nějaké svaly a je vysoký. A sice nevím jak vy, ale tohle je tak trošku pravda, protože pro mě taky krása spočívá v tom, pokud někdo není úplně extra obézní. Samozřejmě, že mi nevadí ani nadváha, protože jsem ji taky kdysi měla. A podle mého názoru je mírná nadváha už zcela asi normální. Dnešní svět tomu tak je tak přeje, protože jsou všude různé fastfood a takové věci, po kterých člověk velice rychle přebere, takže není krása jako krása.

Každý je nějak krásný.

A já jsem tím byla vždycky velice překvapená. Takže když mi třeba někdo řekl, že krása je pomíjivá, tak je sice pravda, ale všechno má své plus a mínus. A v poslední době mě taky velice zajímá a rozlaďuje, že krása je vnímána už úplně jinak. Protože všude na internetu už vidím obézní ženy, které předvádí oblečení. To je sice krásné, ale tohle je jako oslava obéznosti? Vždyť lékaři říkají že obezita není zdravá, stejně tak jako anorexie. Tak nechápu, když vidí někdo někde na internetu ženu, která má anorexii, tak ji všichni nadávají, ale když někde na internetu vidím obézní ženu, tak ji všichni chválí.

I příroda má krásu.

Tak jaký je v tom je rozdíl? Podle mého názoru je tloušťka a taky anorexie špatná. A neměla by se propagovat na internetu. Podle mého názoru by se na internetu měli propagovat jenom taková těla, která jsou zdravá a která vedou ke zdravému životnímu stylu. Protože pochybuji že by vám nějaký dietolog řekl, že obezita je skvělá a že by se měla oslavovat a zobrazovat taky na internetu. Takže tady nejde jednoznačně říct, co je krásné a co není. Samozřejmě, že krása není jen o lidech, ale taky třeba o květinách nebo i o hudbě, kterou má někdo ráda. Je to akty o filmech nebo vašem oblíbením jídlu. A jak vnímáte krásu vy, co je pro vás důležité? 

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.