Vybalování bez paniky

Snad každý, kdo se v životě stěhoval si alespoň jednou vzpomněl na frázi „Lepší vyhořet něž se stěhovat.“ Radost z nového domova je mnohonásobně větší, něž starosti a strasti. Dnes si stěhování ulehčete stěhovacími službami. Váš majetek za vás nikdo nezabalí ani nevybalí.

Balení bývá v pohodě. Žene vás euforie z vidiny nového domova. Při balení se většinou probírá i probírání věcí. Je to logické. Přeci sebou nebudete tahat spoustu věcí, které nechcete a nepotřebujete. O zabalené krabice se postarají stěhováci. Ani nemrknete a veškeré vaše vlastnictví je v novém domově v hromadě krabic. Kde začít? Kuchyň? Koupelna? Ložnice?…Klid nyní si povíme jednoduché tipy na vybalování Odnesto. S nimi vám to půjde od ruky a žádná panika se konat nebude.

stěhování

  1. Systém

Zbytečně nepanikařte a nepřebíhejte od rozdělané krabice k jiné krabici. Rozbalujte a vybavujte si místnosti postupně. Hezky jedna po druhé. Předejdete pocitu, že stále vybalujete ale nikam se to nehýbe.

  1. Od velkého k detailům.

Typ, který napadne snad každého. Nejprve si upořádejte velké kusy nábytku a až později se zaměřte na menší až to zakončíte například dekoracemi.

stěhování

Převážně ženy mají v koupelnách problém s úložným prostorem. I když mají velkou koupelnu, prostoru je málo. NE. I do malé koupelničky toho lze narvat hodně. Využívejte různých závěsných systémů. Ručníky zavěste, zaberou méně místa než ty položené. Využívejte skulinky. Skříňka může být všude – pod umyvadlem, nad pračkou či záchodem.

Po koupelně další používaná místnost je kuchyň. Člověk tam prožije mnoho času a to nemusí být ani vášnivý kuchař. Uspořádejte si ji tedy dle vašich představ. Nechcete být někde, kde se vám nelíbí. Tipem na získání větší pracovní plochy je ukládání málo frekventovaných spotřebičů do méně přístupných úložných prostor (např. nejvyšší skříně).

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.