Vzpomínky jsou vždycky třeba

Až budete staří sedět někde doma nebo v domově důchodců, vždycky se bude hodit něco, co vám připomene vaše staré dobré časy, kdy jste bývali mladí a odvážní. Nic není lepšího než fotky nebo video, protože tam to všechno můžete vidět. Zatímco při myšlení se občas něco přikreslí nebo při mluvení něco „domyslí“, aby to mělo šťávu, fotky nikdy nelžou a videa také ne, tedy pokud je nějak neupravíte. Ale vyvolají vzpomínky, o kterých jste ani nevěděli, že je ještě máte. A náš mozek je toho schopen! Divili byste se, jaké hlouposti si ještě pamatujete.
anglický nápis.jpg

Dobrý foťák má dnes každý telefon

Pokud máte možnost, tak foťte, ať už to je oslava nebo nějaká událost či akce. Vzpomínky se vždycky budou hodit, hlavně ty kladné, a tak je hrozně moc důležité uchovat jich co nejvíce. Dneska má hlavně foťák úplně každý a může fotit opravdu odkudkoliv, kdekoliv a okamžitě. Nemusí čekat a nemusí ani vyčkávat na vyvolané fotky, jak tomu bylo „kdysi dávno“, kdy jsme všichni byli ještě o hodně mladší. A už i technologie tak pokročila, že pokud chcete utvořit nějaké to „album“, stačí opravdu jenom kamera v telefonu, internet a troška píle. Na internetu si můžete najít hned několik odkazů, které vám udělají památková alba „na zakázku“ pěkně old school a za dobrou cenu.
staré fotky dětí.jpg

Kamera je základ!

Kdo si chce přeci jen přehrát celou událost, ideální jsou pro něj akční „outdoorové“ kamery. A to byste se divili, jak dobře takové malé kamery dokáží zabírat obraz i zvuk. Zvládnou to dokonce, i když skáčete z letadla nebo z mostu. Zvládnou to, když sjíždíte na kolech po nějakém kaňonu nebo jste právě na té nejprudší sjezdovce v Alpách. A to všechno v pěkně tvrdém a nerozbitném obalu, který zaručí, že se mu nic nestane, i když spadne z pěkné výšky! Některé kamery přežily pád z výšky letícího okružního letadla, když vypadly skákajícímu z ruky. A to už něco je!

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.