Hokej v ložnici nebo v dětském pokoji

Ať už máte doma malého nebo velkého fandu NHL hokeje, můžete mu udělat radost nákupem některého z povlečení se zajímavým designem. To se bude skvěle vyjímat nejen v ložnici, ale také třeba v dětském pokoji, který obývá malý hokejista. V nabídce najdete motivy s nejznámějšími kluby Národní hokejové ligy, jako je například: Pittsburgh Penguins, Philadelphia Flyers, Florida Panthers a další.

nhl-hokejove-povleceni-toronto-maple-leafs

TUČŇÁCI V POSTELI
Mít tučňáky v posteli? To není nic nemožného, alespoň tedy s povlečením na motivy hokejového klubu Pittsburgh Penguins ve žluto-černém provedení. Tento krásný design potěší nejednoho nadšence do hokeje. Bude se skvěle vyjímat v dětském pokoji i v ložnici.
SVÍTÍCÍ PANTEŘI
Hokejové povlečení v designu Florida Panthers není jen tak ledajaké. Ve tmě totiž svítí. Budou tak z něj nadšení především malí hokejisti. Nejen že budou mít po celou noc při sobě obrázky pantera na přikrývce a polštáři, ale také se nebudou muset bát tmy, protože jejich pokojíček bude jemně osvícený fluoreskujícími detaily na ložním prádle.
OSVĚTLENÝ MOTIV KLUBU DETROIT
Ti, co touží po světélkujícím motivu, si mohou zvolit i design klubu Detroit. Potěší vás nejen moderním vzhledem, ale také na omak příjemným materiálem.
nhl-svitici-povleceni-detroit-red-wings

RYTÍŘI DO AKCE
Kdo by neznal Rytíře, tedy ty z hokejového světa. Nyní mohou zdobit i vaši postel díky oboustrannému ložnímu prádlu s motivy Vegas Golden Knight bílé nebo tmavě zelené barvě.
Ať už pořizujete hokejové povlečení dospělákovi nebo dítěti, určitě budete mít po čem sáhnout, protože nabídka je široká. Zajisté tak vyberete některý z tematických motivů. A děti budou obzvlášť nadšené, pokud pro ně pořídíte některý motiv, který ve tmě svítí. Hokejovým fandům se tak bude příjemněji usínat, a to nejen díky oblíbenému motivu, ale také příjemnému a pohodlnému materiálu. Krásné a ničím nerušené sny zaručeny!

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.