Skvělá hra pro váš intelekt

Pokud vás lákají i jiné druhy zábavy než jen střílečky na PC, možná oceníte možnost zahrát si únikovou hru, která je každým dnem populárnější nejen u nás.

Skvělá hra pro váš intelekt

Existuje-li něco, čeho má naše společnost opravdu přebytek, pak jsou to formy zábavy. Člověk se dnes může bavit nepřebernými způsoby a často k tomu nepotřebuje ani jiné lidi. V současnosti je totiž segment počítačových her natolik rozšířený a robustní, že svou oblíbenou hru si najde prakticky každý, a to i když třeba nemá ani počítač. Pořád zde jsou herní konzole a když ne ony, pak tablety či dokonce mobilní telefony. I na nich se dá už docela slušně zapařit, a nejenom hada, ale často i vysoce kvalitní a oceňované pecky. Takové síle se dá jen těžko konkurovat.

Dřevěný hlavolam

A vidíte, přece se to daří. Tedy alespoň částečně. Je jasné, že herní průmysl současnosti je byznys, který patří do první ligy, ale to neznamená, že byste měli kvůli tomu jen celé dny sedět doma a zírat do obrazovky. Nejen ve virtuálním, ale i v tom reálném světě je možné objevit spoustu zábavy. Řeč není pouze o popíjení s kamarády v barech či návštěvě kina, ale třeba i o intelektuální zábavě ve formě únikové místnosti.

Výborná atmosféra

Z názvu je patrné, co bude cílem této hry – dostat se z místnosti. Na první pohled se to nezdá jako něco, co by mělo být kdovíjak složité. Vždyť stačí jen vyrazit dveře. Tak se ale tato hra nehraje. K cíli se můžete dostat pouze za pomocí svého intelektu, jelikož budete muset rozluštit celou řadu hlavolamů a záhad. Tato hra není jen nějaká šedá myška, ale zábava pro jedince, kteří se nebojí správně používat svůj intelekt. Je nejen zábavná, ale má i skvělé příběhové pozadí, co dokonale dokresluje celkovou atmosféru. Určitě si ji užijete.

Hádanka

Vzhledem k tomu, že veškeré záhady musíte rozluštit v časovém limitu, je dobře, že se nejedná o hru pro samotáře, ale pro skupinu minimálně dvou lidí. Nikde samozřejmě není řečeno, že byste si ji nevychutnali i o samotě, ale ve více lidech se to lépe táhne. Vhodná parta může zábavu v mnoha ohledech ještě zvednout.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.