Jak proniknout do světa sociálních sítí a nezbláznit se

Chcete držet krok s dobou a stát se součástí miliardové komunity? Toužíte po obdivu, lichotkách či se jen rádi fotíte? Nebo vás láká psát si deník ale papír a tužka jsou pro vás out? Výborná zpráva, právě pro vás jsou vody sociálních sítí jako stvořené.
Pokud vás zarazily první čtyři věty, nezoufejte, nejste sami. Právě jste prošli testem a výsledky jsou potěšující, nejste totiž fanatici a sociální sítě jsou pro vás spíše forma zábavy a kontaktu s přáteli. To, že se rádi vyfotíte a obrázek zveřejníte na Instagramu z vás ještě nedělá závisláka. Problém nastává, když denně přemýšlíte nad tím, jaký popisek k fotce zvolit či jak vtipnou hláškou pobavit své sledující na Twitteru. Pojďme si společně tyto platformy užít, a přitom si zachovat chladnou hlavu.Dokumentovat se musí všechno

Nežijte čísly

Ve světě lajků je občas těžké zůstat nohama na zemi. Každý je rád, když se jeho fotce dostane pozitivní ohlas a číslo pod ní roste. Zachovejte si důstojnost a telefon z ruky odložte. Užijte si moment, který vedl k vytvoření daného snímku a nelpěte na potencionálních fanoušcích.

Oběd je oběd

Jste v restauraci a servírka vám na stůl položí perfektně připravené jídlo. Co uděláte? Ano, samozřejmě. Telefon nechte v tašce, chopte se příborů a vychutnejte si pokrm, který tu před vámi leží. Není nic otravnějšího než když vám, co pět minut vyskakují záběry cizích obědů. Ještě když vy jste na cestě z práce a žaludek se vám kroutí od hladu.Twitter jako deníček jednadvacátého století

Nesrovnávejte se

Mnoho velmi „slavných“ uživatelů Instagramu se dennodenně chlubí tím, co nakoupili, jak perfektně mají vytvarovanou postavu nebo jak si užívají na pláži v Dubaji. Všechny ty úžasné snímky v nás budí dojem méněcennosti, zášti či závisti. Oprostěte se od těchto negativních emocí a nesrovnávejte jejich život s tím svým. Nikde není napsáno, že si podobně idylické chvíle jednou taky nemůžete užít. Navíc, mnoho těchto vlivných Instagramových osobností dostává produkty či exotické dovolené zadarmo, když propagují firmu, která je o to požádala. Nikdy nevíte, zda se díváte na záběr z prázdnin či moc pěknou reklamu.
Na závěr, buďte sami sebou. Ceňte si svých předností a pochlubte se tím, co vám opravdu udělalo radost.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.