Mám doma muže nebo nějaký nový druh?

Kde jsou ty doby, kdy se mohl člověk zařadit jen do čtyř základních skupin.

Mám na mysli
1. heterosexuála
2. homosexuála
3. bisexuála
4. transsexuála.

Dnes máme ještě podskupiny.A to zvláště u mužů. Na termín „metrosexuál“ už jsme si asi zvykli, ale co takový „spornsexuál“? Že by nový, zatím neprobádaný druh?

Pokud bych se měla na tyto poddruhy podívat čistě ženským pohledem, tak si myslím, že rozhodně vhodným partnerem, pokud se zatím hodláme jen bavit a neplánujeme rodinu, by byl metrosexuál.
– dokonalý
– navoněný
– s perfektně padnoucím oblekem.
červené kšandy
A nemusí se jednat jen o oblek společenský. On, který je dokonalost sama, dokáže i tepláky na kondiční běhání v parku volit tak, že se po něm každá ohlédne. Tento druh oděvu na něm ale spatříte asi málokdy. Pokud chcete najít metrosexuála, vydejte se raději do nějakého kosmetického salonu.

Jistě právě bere masáže nebo si nechává z hrudi odstranit ty nehygienické chloupky. Uvažujete, že byste s ním sdílela domácnost? Pozor! Doporučuji jen v případě, pokud jste dokonale čistotná a nesnesete v bytě ani smítko. On totiž většinou vyžaduje dokonalost i po své partnerce.
homosexuální vztah

Spornsexuál

Že bychom raději volily za partnera spornsexuála?V podstatě se jedná o pouhou odnož toho předchozího druhu. Je tu ale jedno nebezpečí. Myslím, že na Vás nebude mít tolik času, kolik byste zasloužila. On totiž, po té depilaci a vypnutí pleti, ještě spěchá do posilovny, aby mu nesplasknul onen pekáč buchet, na kterém už roky pracuje.

Ani tento druh bych do domácnosti moc nedoporučovala. Je nevhodnější k takovým úkolům, jako je naštvat kamarádku nebo nepříjemnou kolegyni v práci.

Myslím, že nejlepším partnerem do života je docela obyčejný muž, který bude myslet i na jiné věci, nežli je jeho, v každé situaci, dokonalý zevnějšek.

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.