Náš osud očima kartářek

Mnoho z nás by jistě rádo znalo svojí budoucnost. Ale jen do jisté míry a v určitém rozsahu. Vědět totiž o všem, co nás čeká a nemine, by mohlo být spíše přítěží. Život bychom měli žít podle sebe a ne podle toho, co nám řekly karty. V některých situacích nám ale dobře udělaný výklad může pomoci, ukáže nám cestu, přestaneme se bát, rozhodneme se pro něco.
Výklad karet by měli absolvovat jen lidé, kteří jsou emocionálně stabilní, pro slabší jedince to není vhodná cesta, po které by se měli vydat. Síla slov, která kartářka vyřkne, může být někdy až zničující.
tarot karty
Lidé, kteří se dají snadno ovlivnit názory druhých lidí, mohou vzít výklad jako jistotu – řekla mi to kartářka, tak to přece musí být pravda, přesně takhle se to stane. Výklad je ale potřeba brát s rezervou a nadhledem a nevěřit úplně všemu. Někdy nám mnoho věcí ani nemusí dávat smysl a vzpomeneme si na ně až později, když se nám začne dít to, o čem kartářka mluvila.
Kdy nejčastěji chodíme ke kartářce?
Důvodů může být mnoho, většinou je to tehdy, když jste se dostali ve svém životě na nějakou pomyslnou křižovatku a nevíte, jakou cestou se máte dále vydat, nebo se vám zdá, že žádná cesta dále neexistuje. Někdo chodí na výklad pravidelně, ideální je jednou za dva až tři roky.
Kdy tedy lidé kartářku vyhledají?
· Když se nemohou rozhodnout
· Nachází se ve složité životní situaci a potřebují nasměrovat na nějakou cestu
· Obávají se přebrat odpovědnost za svoje rozhodnutí, které již v hlavě udělali, ale bojí se ho zrealizovat
· Potřebují dodat odvahy, posvětit nějakou svojí cestu, chování, jednání
karty u svíček
Na co kartářky nikdy nevykládají?
Tabu je jakákoli informace o úmrtí, a to jak vašeho, tak vašich blízkých. O smrti dobré kartářky prostě nemluví, a i kdyby ji v kartách viděly, neřeknou vám o ní. Na místě je maximálně varování, abyste si dávali pozor na sebe nebo na své blízké, protože vám hrozí nebezpečí. Pak už je jen na vás, jak s danou věcí naložíte a zda dokážete svůj osud zvrátit.
Jak se dají karty vyložit?
Způsobů, jak a kde si nechat karty vyložit, je v dnešní době mnoho.
· Osobně – kartářce tváří v tvář, obvykle tento výklad trvá hodinu. Kartářka udělá velký obecný výklad, dále vám může vyložit na věci, které vás zajímají (rodina, práce, děti, peníze, cokoli)
· Po telefonu – výklad se dá udělat i na dálku po telefonu. Kartářka bude potřebovat vaše datum narození, aby se na vás mohla napojit.
· V televizi – časné ranní hodiny, paní ve studiu v televizi, lidé na telefonu. I tak může vypadat výklad karet.
· Přes email – odpověď dostanete písemně na email nebo nahranou jako zprávu. Kartářka bude potřebovat vaše datum narození a otázky, na které chcete znát odpovědi.
Kartářku vybírejte obezřetně, ne každá je dobrá a vykládat opravdu umí. Některé jsou jen dobrými psycholožkami a dokáží člověka na první pohled odhadnout, při výkladu z něj vytáhnout informace, které potřebuje a pak už jen naučenými obraty výklad provést. Nejlepší je dát na doporučení.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.