Nebankovní hypotéka

Banka už s vámi skončila a nechce mít s vámi nic společného? Nezoufejte. Ještě jsme tu my. My dokážeme tolerovat záznamy v registrech, exekuce a podobně, protože víme, že každý může udělat chyby. Naše nebankovní hypotéka bez registru bude jistě na sto procent pro vás jako dělaná. Všechno je maximálně luxusní a vy sami tohle všechno uvidíte, tak to zkuste. Budete nadšení. Tohle všechno dopadne skvěle a hlavně my vám pomůžeme. Pokud potřebujete peníze hned.
klíč v zámku.jpg
Tak my jsme schopni je vám připsat na účet v den podpisu smlouvy, tak neurčitě nebojte a udělejte to opravdu co nejrychleji. Připojte se i vy ke všem spokojeným klientům, a udělejte to hned. Tohle se vám bude stoprocentně hodit a bude to opravdu skvělé. Rozhodně o tom uvažujte. Když už vám nezbývá žádná jiná možnost, tak tohle bude pro vás to nejlepší řešení. Je zde pochopení pro nižší daňové přiznání, samozřejmě, že si ověříme vaši platební schopnost. Ale všechno je to rychlý proces. Určitě tohle dopadne dobře a my vám podáme tu důležitou pomocnou ruku. Určitě to bude pro vás nápomocné.
klíč od domku.jpg

Bez nahlížení do registrů

Tohle je opravdu skvělá možnost, díky které se třeba někteří podnikatelé nedostali do banky, protože jakmile se jenom podívali do registrů, ta zjistili, že tohle není v pořádku a byť tam byl třeba jen malý dluh a to je třeba jen nedopatřením, tak máte smůlu a už budete mít na sobě sluhou dobu nálepku, že řádně nesplácíte a navíc na úvěr a hypotéku můžete rovnou zapomenout. Tohle bude pro vás nepříjemné, proto tam ani nechoďte a rovnou přijďte k nám, kde máte jistotu, což je také důležité. My se budeme snažit. My vám všechno třeba i telefonicky vysvětlíme, je to všechno opravdu jen a jen na vás.
Výhody
· Financujeme až sedmdesát procent z odhadní ceny nemovitosti
· Doba splatnosti je jeden rok až třicet let
· Nízké splátky
· Férové jednání bez skrytých poplatků a poplatků předem

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.