Nečekejte, až naspoříte, to trvá strašně dlouho a navíc to není moc výhodné

Nemusí to být náročná lékařská operace, potřebujete si například zařídit vlastní bydlení, protože jste zjistili, že bydlení v nájemném bytě je neustále dražší a váš plat je bohužel už roky stejný. Nebo zatím plánujete koupit jen pozemek, který se po nějaké době bude hodit právě na stavbu vašeho domu. Jak se obecně ví, pozemky jsou v současnosti velmi vyhledávané, lidé zjistili dříve než vy, že je to velmi výhodná investice. Zatím se ještě dají sehnat, ale těch správných lokalit pro výstavbu bude čím dál méně.
Model domečku s kalkulačkou
A navíc, aby váš pozemek získal charakter stavebního pozemku je opravdu dlouhý úřednický postup. Také díky plíživé inflaci dochází k tomu, že nějak peníze ztrácejí svou hodnotu. Ani si to neuvědomujeme, možná záměrně se o této skutečnosti nehovoří. Takže spořit na vysněný dům? Spoření se také moc nevyplácí, jsou příliš nízké úroky. Proč tedy čekat? Uskutečněte svůj plán ihned. Můžete si vzít americkou hypotéku u nebankovní společnosti. Proč zrovna tam? Dostanete ji bez zbytečných průtahů, nemusíte doložit své příjmy, stačí jen, že jste schopni svou půjčku splácet. Ale musíte splnit podmínku a to být vlastníkem nemovitosti, kterou nebankovní společnosti zastavíte.
Malý domek s klíčem
To je normální, vše je právně ošetřené, nebankovní společnosti i bankovní domy se jen kryjí, kdybyste přestali splácet půjčku. Americká hypotéka nebankovní je výhodnější, na rozdíl od bankovní půjčky. Proč? V bance budou navíc chtít doložit skutečný příjem, budou pátrat, zda nejste v seznamu dlužníků, zda nemáte exekuce a pokud máte nižší příjem tak vám, na rozdíl od nebankovní společnosti nevyhoví. Nebankovní americká hypotéka může tedy být pro vás východiskem v situacích, kdy potřebujete bez zbytečných průtahů získat větší objem finančních prostředků. Ale co když nevlastníte žádnou nemovitost? Nevadí, může být i ručení nemovitostí třetí osobou.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.