Vyberte si tu pravou plastovou obálku!


Plastové obálky jsou na trhu k dostání v mnoha velikostních variantách. Takže ať už svým zákazníkům posíláte spíše drobné anebo naopak rozměrné zboží, jistě si mezi nimi vyberete ty pravé. Tím spíše, že se mohou lišit také silou materiálu, a případně mohou být i vybaveny praktickým odnosným uchem, což ocení především vaši zákazníci, kteří si takový balíček ponesou z pošty domů.

nákup

Nicméně je jasné, že každého obchodníka vždy zajímá také cena zboží. Zvolený balicí materiál musí být přirozeně nejen kvalitní, ale také cenově výhodný, anebo minimálně alespoň cenově přijatelný. A právě v tomto ohledu vás plastové obálky rozhodně nezklamou, protože jejich cena je ve srovnání s jinými typy balicích materiálů naprosto bezkonkurenční, ba dokonce se může ještě více snížit ve váš prospěch – to v situaci, kdy si objednáte opravdu velké množství obálek. Tomu jistě příznivě nahrává i fakt, jak snadno se plastové obálky skladují – ani když si je zakoupíte ve velkém počtu, tak vám ve skladu nezaberou příliš mnoho místa – vlastně kvůli nim ani žádný sklad nebudete potřebovat.

Něco podobného se ovšem v žádném případě nedá tvrdit o kartonových krabicích. Ty i v rozloženém stavu zabírají dost prostoru, navíc manipulace s nimi je poměrně náročná a vyžaduje čas. V první řadě musíte takovou papírovou krabici poskládat – její spodní část musíte zajistit proti rozložení, třeba lepicí páskou. Pak do ní musíte zboží vložit a následně zalepit i víko bedny, aby se zásilka při přepravě nedostala ven. Nicméně ani tak nemáte jistotu, že balíček dorazí bez potíží na místo, neboť se vždy může snadno stát, že se krabice v průběhu přepravy poškodí vlhkem – a to je pak učiněné neštěstí.

komerce

A zároveň je to o důvod víc pro využití plastové obálky – ta je zhotovena z dokonale voděodolného polypropylenu, takže ani když ji ponoříte pod vodu, tak to na obsahu balíčku nijak nepoznáte. A to je přece skvělé!

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.