Auto pro dámu

Ženy jsou specifickou skupinou motoristů. Někteří muži si často na silnici i mimo ni neodpustí jízlivé, otřepané poznámky na téma ženy řidičky. Nejčastěji se týkají parkování. Muži mají prý lepší smysl pro orientaci a vyhodnocení dopravní situace. Ale ženy jsou všeobecně méně konfliktní a při jízdě opatrnější. Zbytečně neriskují.
Jaké auto je tedy pro ženu nejlepší volbou? Které by nejraději řídily? Co se jim na autech vlastně nejvíc líbí?

Ať je to hezké

Ženám jsou většinou až na výjimky opravdu úplně jedno některé technické parametry. Tak například jestli má auto pět nebo šest rychlostí. Nebo jestli jezdí na benzín nebo na naftu. Je ale dobré, aby tyto informace byly na viditelném místě, aby nedošlo k nějakému omylu. Opravdu dost záleží na barvě vozu a barvě a materiálu potahů. Vše musí ladit. Nejdůležitější je ale celkový estetický dojem. Také nechtějí nějakého „žrouta“, je dobré, když má malou spotřebu. Kdo to má platit?
žena za volantem

Ať se to všude vejde

Dámy většinou nechtějí popojíždět, kroužit při hledání místa a couvat na přecpaném parkovišti velkým vozem. Mají pocit, že riziko nějakého nepříjemného „ťuknutí“je vyšší, stoupá s velikostí auta. A jak každý řidič ví, ono se to někdy fakt nedá ani s tím malým autíčkem.

Ať se do toho všechno vejde

Navzdory výše uvedenému ale ženy vyžadují, aby se do auta všechno a všichni vešli. Vzhledem k tomu, co užijí cest za nákupy a různých cest spojených s dětmi se jim nelze divit. Někam ten nákup na týden, kočárek a dítě nebo děti uložit musí.
žena v dodávce

Rada na závěr

Pokud si s tímto nelehkým úkolem opravdu nevíte rady, nechte ji raději vybrat samotnou. Vyhnete se tak tomu, že velké a drahé překvapení bude přeci jen kazit nějaké pochybení při výběru. Překvapení může být uskutečněno trochu jinou formou. Například převedete na její účet dostatečnou sumu a sdělte jí: „Stačí si vybrat miláčku.“


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.