Máte problém získat půjčku?

Stejně jako existují lidé, kteří si potřebují půjčit peníze, existují i tací, kteří při pokusech o získání půjčky selhávají. A to z toho prostého důvodu, že nejsou schopni vyhovět kritériím, jež v té či oné finanční instituci mají nastavena.
Je to prosté. Poskytovatelé půjček potřebují mít jistotu, že se se svými penězi opět setkají, a proto si nastavují pravidla, jimž musí žadatelé vyhovět. A právě ti nejpotřebnější nejednou nemají naději na úspěch. Zejména je-li vyžadován pravidelný dostatečný příjem a dobře vypadající daňové přiznání či absence záznamů v registrech dlužníků.hromada peněz
Ovšem co když potřebuje půjčku právě někdo, kdo se v těchto ohledech nemá moc čím pyšnit?
Takový by měl rovnou zapomenout na banky. Protože tam by byl jeho úspěch roven zázraku. Pro někoho takového jsou tu daleko spíše hypotéky bez registru.
Proč právě ty?

  • Třeba proto, že jsou poskytovány nebankovními společnostmi, jež jsou daleko flexibilnější než banky a mohou tak žadatelům daleko spíše vyjít vstříc a najít nějaký ten oboustranně výhodný kompromis.
  • Nebo proto, že se zde dává za poskytnuté peníze na dobu splácení do zástavy nějaká vhodná nemovitost na našem území, takže už pak poskytovatel nemá díky této záruce potřebu příliš zkoumat žadatelovy finanční poměry a bohatě stačí prokázání toho, že dotyčný bude schopen hradit alespoň ty nejnižší možné splátky.
  • Nebo proto, že se tu splácení může protáhnout třeba až na třicet let, což právě umožňuje takové snížení splátek na minimum.
  • Nebo proto, že lze takovou půjčku naopak i kdykoliv předčasně a bez sankcí splatit.

pytel peněz

  • Nebo proto, že je vyřizování žádosti o hypotéku bez registru rychlé a jednoduché, bez poplatků předem a skrytých háčků v komplikované smlouvě.
  • Nebo proto, že tu nemusí vadit ani nízké příjmy, ani nějaký ten bezvýznamnější záznam v registru dlužníků.
  • Nebo proto, že lze takto získané prostředky, tedy až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti, použít prakticky na cokoliv, včetně řešení předchozích dluhů, půjček a exekucí.

Tyto nebankovní produkty prostě uspokojí téměř každého. Dost možná i vás, je-li vám to zapotřebí.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.