Oblíbené dřevěné palety


Co o nich víme? Jistě si každý na nějakou vzpomene, když se řekne paleta. Znáte tyto dřevěné a nesmírně důležité produkty? Vyrábí se většinou ze dřeva. Důležité jsou zejména pro přepravu, zásobování, pro převozy, ale také například v dnešní době i pro výrobu nábytku.
Je potřeba, aby se výroba prováděla ručně. Jedině tak se docílí stoprocentního a kvalitního výsledku. Naše společnost vyrábí tyto produkty v ručním provozu a na poloautomatické výrobní lince. Zpracováváme kulatinu a řídíme se standardními postupy. Vše podléhá normám a nařízením z Evropské Unie. Mezinárodní typy jsou vyráběné podle normy UIC 435-2, jsou tepelně ošetřené podle standardu ISPM 15.

Bílý nákladní automobil jede po cestě mezi horami a přírodou, kolem zasněžených vrcholků hor.

  • Vyrábí se standardní rozměry 120 x 80 cm. Tyto produkty bývají bez označení.
  • Dále si zákazník může požádat o jakýkoliv atypický rozměr. Často to bývá dle konkrétních potřeba zákazníka, proto se dokážeme přizpůsobit a vyrábíme i nestandardní rozměry.
  • Samozřejmě se veškeré produkty tepelně ošetřují dle norem EU a to i ty atypické.

Široká nabídka produktů

Pokrýváme veškerou poptávku po těchto produktech, takže se zaměřujeme na opravdu širokou škálu. Jednat se může o přepravní palety, které jistě všichni moc dobře znáte. Bývají viděny nejčastěji mezi různými náklady. Další jsou euro palety, také klasické produkty. Standardní palety se vyrábí běžně, ale můžeme zajistit i atypické produkty. K dispozici jsou také ohrádky, gitterboxy, tepelné ošetření. Dopravujeme produkty až k zákazníkovi. Možná je také oprava výrobků. Zajistíme profesionální, spolehlivou a rychlou opravu. Vykupujeme starší produkty nebo nepotřebné produkty od zákazníků. Zpracováváme i dřevo.

Město, historické budovy a nákladní automobil, jak vykládají náklad pod plachtami, když prší.

  • Palety paletymorava.cz mají různé způsoby využití. Nejčastěji se jedná o převozy nákladů. Díky těmto produktům využijete veškeré místo. Přeprava bude bezpečná a spolehlivá. Převoz zboží se stane jednodušší a dostupnější. Navíc s euro typy také efektivnější. Nabízí se produkty úplně nové nebo také použité, takže si zákazník může podle svých potřeb vybrat to, co konkrétně potřebuje. Nemusíte kupovat nový produkt, když by vám stačil starší a použitý.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.