One Man Show…

Nejvyšší vytížení internetu v česku zapříčinilo jedno jediné video. Konkrétně vyšlo na portálu stream.cz, který spadá pod známý český vyhledavač seznam.cz. Jeho autorem je bavič, moderátor a megaloman Kazma Kazmič. Tento mladý muž vymyslel nejednu habaďůru na celé Česko i na celý svět a překvapil tím i pobavil miliony lidí po celém světě. Jeho první větší akce byla, když slavnou zpěvačku Katy Perry na jejím turné zde v Čechách zastoupil pouze dvojnicí, kterou místo té pravé vyfotili před hotelem snad všechny noviny a vůbec média jako celek.
maska klauna
Další kousek, který se mu velmi povedl bylo to, když na prestižní předávání českých lvů propašoval falešného Jima Carreyho. To se mu povedlo do živého vysílání, aniž by o tom kdokoli z celé české televize měl kdokoli nejmenší ponětí, a to až do chvíle, kdy tento dvojník stál přímo na pódiu v živém vysílání.
Poté se díky české Škodovce podíval i na mistrovství světa v ledním hokeji v Rusku, kde se mu povedlo ve falešném kostýmu oficiálního maskota psa Lajky být v utajení po celou dobu. Zpět do Česka se pak dostal pouze díky vrtulníku společnosti seznam, který si pro něj doletěl. Během mistrovství také natočil vnitřek hokejové šatny ruského národního hokejového týmu a postavil v Čechách její přesnou repliku. V té pak natočil kontroverzní virální video, ve kterém americký fanoušek močí do brusle ruského hokejového kapitána. Toto video doopravdy obletělo svět a Ruská vláda dokonce vyhlásila odměnu za jakékoli informace o tomto Američanovi. Kazma sám sebe nahlásil, a právě tak zafinancoval svou výpravu.
V jednom z jeho dalších videí se pak stane on sám obětí svého týmu a za své vlastní peníze procestuje celý svět během týdne, kdy na nic nesmí odpovědět jinak, než „Ano“.
oranžové trojúhelníčky
Nyní se již ale dostáváme k onomu nejsledovanějšímu videu všech dob. V tomto díle One Man Show vytvoří produkce postavu s nesmírně odpudivým charakterem, kterou poté přihlásí do seriálu „Prostřeno“. Celou dobu natáčení je produkce tohoto seriálu sledována a monitorována a jsou zde ukázané absurdní praktiky, které zvyšují sledovanost těchto televizních pořadů.
Pokud jste ještě Kazmovu show neviděli, obětujte tomu jistě alespoň jeden večer!

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.