Nebuďte další obětí

O lidech se říká, že jsou nepoučitelní. A to zejména v oblasti vztahů. O ženách to možná platí ještě o trochu více. Žena je ráda okouzlena nějakým panem Dokonalým a pak přestává racionálně myslet.
– Je několik typů mužů, kteří jsou si navlas podobní.
– Ale pouze svým chováním a myšlením.
– Jinak se vyskytují v mnoha vzhledových variantách.
superhrdina pod košilí
Ze všech nejzáludnější je ten, který si hraje na tajemného.Většinou má k tomu opravdu důvod. Je zkrátka ženatý a potřebuje si jen načechrat peří. A k tomu mu máte posloužit právě vy. Až se vám představí, zapamatujte si jeho jméno. Pak ho stačí zadat do internetového vyhledavače. Dnes snad není dospělá osoba, která by neměla alespoň jednu zmínku o své osobě na některé internetové stránce. A pokud vám nechce říci nic o své práci nebo soukromí, tak zpozorněte.
kytice růží

A přitom byl tak dokonalý

Dalším druhem muže, na kterého mohou důvěřivé ženy narazit, je takzvaný textař. Ne, že by pro svou vyvolenou skládal lyrické texty. Nejprve se seznámí a pak skládá laškovné esemesky. Nebo se svou budoucí kořistí komunikuje prostřednictvím internetu.
§ Je to muž, který má zřejmě „rozpracováno“ na více frontách a čeká, která oběť bude jako první souhlasit.
Zcela opačnou strategii má připravenou muž, který si hraje na chlapa s romantickou duší. Už na první pohled zaujme a on to ví. Je to prostě ten typ, za kterým se ženy otočí. Navíc je to gentleman. Jaké překvapení, když vás pozve na schůzku! Takový chlap a vyjel právě po vás.
§ Samozřejmě, že si k vám nic nedovolí.
§ Ale sotva vás doprovodí domů, už vám volá nebo píše.
§ Prostě bez vás nemůže být.
A pak už mu stačí dvě až tři schůzky a má vás ve své náruči. A tím ta pohádka také končí. Už žádná romantická večeře, žádné květiny. Prostě špatná volba.
rozmazané pozadí
RADA NA ZÁVĚR – snažte se více naslouchat nežli o sobě vyprávět. Čím více se ptá on a čím více mlčí o sobě, tím je podezřelejší.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.