Bydlení v mobilním domu

Bydlení může být i o dost levnější, čehož dosáhneme za pomocí mobilního domu. Není problém v něm bydlet i celoročně, čehož se nemusíte vůbec bát.

Bydlení v mobilním domu

Útulný domov

Mobilní domy bývali nejdříve v 70. letech, kdy to byli takové velké pojízdné karavany, jež byli známé velmi v USA, protože ti se potřebovali přemisťovat za svým zaměstnáním. Nyní už jsou na úplně jiné úrovni, protože se v nich dá bez problému stále bydlet, což zajišťují celoroční mobilní domy https://www.lavarohouse.cz/. Do určité velikosti je nemusíte vůbec hlásit na úřad a není potřeba ani žádné stavební povolení, kdy stačí mít domeček do určité rozlohy.

dům na kolech

Menší nevýhodou je, že zde nemůžete mít trvalé bydliště, takže bydlet zde na stálo samozřejmě můžete, ale bydliště budete mít muset napsané někde jinde. Hlavní předností je rozhodně cena takového bydlení a provozních nákladů, protože u normálního bydlení jich nikdy nedosáhneme. Je sice pravda, že rozměry nejsou uvnitř nijak úchvatné, ale takové bydlení se dá hezky, a hlavně útulně zařídit. Rozhodně tedy takovou variantu zvažte, přičemž je oblíbená u mladých lidí nebo jako rekreační objekt.

Široký výběr

Když už jsme u té ceny, tak si pojďme říci, za kolik se dá takový mobilní dům pořídit. Použité se dají sehnat už do 300 000 Kč, přičemž za takovou sumu rozhodně nekoupíte ani malinkou garsonku. Pokud budete chtít nový domeček s moderními prvky, tak je cena samozřejmě vyšší, ale pořád je velmi příjemná, když si vezmeme, že nepotřebujeme povolení a mnohdy ani základní desku, což všechno něco stojí, přičemž nesmíme zapomínat ani na levné provozní náklady a hlavně opravy, takže není problém koupit i nějaký použitý mobilní dům v dobrém stavu.

značka karava

U této společnosti se nemusíte kvality bát, protože ví, co prodává a nikdy by neprodali zákazníkovi dům na rozpadnutí. Velká výhoda zůstává stále v mobilitě, kdy se nejprve na domeček podíváte a když se Vám zalíbí, tak Vám jej snadno dovezou na potřebné místo. Když se budete chtít někam přestěhovat, tak nemusíte zařizovat nové bydlení, protože dům půjde s Vámi.

Related Posts

© Tomina.cz - Všechna práva vyhrazena.